Ducati Multistrada V2 S krijgt nieuw kleurtje

Na de MY24-updates voor de Monster, Hypermotard, Supersport en Panigale V2, gaat Ducati ook even met de borstel over z’n kleinste Multistrada, de V2 S. Die krijgt voor 2024 een nieuwe kleurstelling.

Onderhuids onveranderd

Minder dan twee jaar na zijn laatste technische upgrade blijft de Ducati Multistrada V2 identiek voor modeljaar 2024. En dus presteert de 937 cc Ducati Testastretta 11° twin nog steeds 113 pk bij 9.000 tpm en 94 Nm bij 6.750 tpm, en blijven alle elektronische rijhulpjes aan boord.

Al krijgt de met semi-actieve vering uitgeruste Multistrada V2 S wel een nieuwe jas aangemeten in Borgo Panigale: voor 2024 is de V2 S beschikbaar in Thrilling Black & Street Grey met rode velgen. Die nieuwe livrei moet de sportieve look van de hoogpoter wat extra kracht bij zetten, en komt naast het klassieke Ducati-rood in de catalogus.

Motornieuwsbrief

Wil je gratis op de hoogte gehouden worden van alle motornieuws? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief en ontvang gratis elke week nieuws, tests, de leukste routes en nog veel meer!
Uitschrijven kan op elk moment, onder iedere nieuwsbrief staat onderaan een link om uit te schrijven. We hebben je privacy hoog in het vaandel, onze privacy policy is op de website te lezen. Als je dit formulier instuurt, dan ga je akkoord met de voorwaarden genoemd in de privacy policy.
Schrijf je in en ontvang de laatste motorupdates

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.