Geen Mega MotorTreffen in 2021

Onze Nederlandse collega’s van Motor.nl moeten met spijt in het hart het Mega MotorTreffen 2021 annuleren. Dat is niet alleen in Nederland een populair evenement, maar er zijn steevast ook altijd een groot aantal Belgen te vinden. Door de huidige ontwikkelingen rondom het coronavirus en de daarbij horende maatregelen en onzekerheden zal het ook in 2021 niet lukken om het motorseizoen met het Mega MotorTreffen-festival af te trappen. Een logische en vooral verstandige beslissing.

Op naar 2022

Het Mega MotorTreffen is al jarenlang een van de grootste motorfestivals van de Benelux en zou dit jaar plaatsvinden in het Autotron Rosmalen (NL). We moeten dus helaas de spectaculaire stuntshows, gigantische motorkledingoutlet, optredens en workshops missen. Traditioneel zijn ook de grote motormerken aanwezig met ruim 200 testmotoren beschikbaar voor het publiek. Behalve dit jaar. Jammer, maar we geven de Nederlanders veel goede moed om er in 2022 een absolute topeditie van te maken!

Kijk hieronder naar de aftermovie van de laatste eiditie in 2019. (Corona gooide ook in 2020 roet in het eten.)

Motornieuwsbrief

Wil je gratis op de hoogte gehouden worden van alle motornieuws? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief en ontvang gratis elke week nieuws, tests, de leukste routes en nog veel meer!
Uitschrijven kan op elk moment, onder iedere nieuwsbrief staat onderaan een link om uit te schrijven. We hebben je privacy hoog in het vaandel, onze privacy policy is op de website te lezen. Als je dit formulier instuurt, dan ga je akkoord met de voorwaarden genoemd in de privacy policy.
Schrijf je in en ontvang de laatste motorupdates

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.