Indian Motorcycle lanceert vier nieuwe modellen
Indian Motorcycle introduceert vier nieuwe modellen, waaronder twee versies van de Scout Sixty, de Roadmaster Elite en de Springfield Special Edition.
Terugkeer van de Scout Sixty
Meer dan 90% van de Scout-kopers is nieuw bij Indian en bijna een kwart van alle Scout-kopers zijn startende motorrijders. De nieuwe Scout Sixty vergroot dat bereik doordat het in wezen een goedkopere Scout is. Er komen twee uitrustingsniveaus: Scout Sixty Bobber en Scout Sixty Classic, beide ook in een A2-versie. Die eerste krijgt een stripped-down, agressieve bobber-stijl met lage zithoogte. De Scout Sixty Bobber heeft een minimalistisch design met een solo bobber-zadel, verlaagde 51 mm vering en 16-inch vijfspaaks wielen. De Classic heeft een klassieker design, premium chroom, klassieke Indian Motorcycle-spatborden en verfijnde lak, terwijl de ergonomie comfortabeler is. De Scout Sixty wordt aangedreven door de SpeedPlus 999cc-motor, met 87 Nm koppel en 85 pk.
Roadmaster Elite
Met opvallend spuitwerk, premium emblemen en de beste componenten, komen er slechts 300 exemplaren wereldwijd van de Indian Roadmaster Elite. Hij krijgt een ‘tri-tone’ kleurenschema, met premium candy-lakafwerkingen, een genummerde Elite-badge, het PowerBand Audio-systeem met twaalf luidsprekers, Adaptive LED Headlight, een in hoogte verstelbaar Flare Windshield en een nieuw verwarmd en gekoeld duozadel. De Roadmaster Elite wordt aangedreven door het luchtgekoelde V-twin Thunderstroke 116-motorblok met 171 Nm koppel.
Springfield Special Edition
Ontworpen om het ultieme te zijn in erfgoedstijl, exclusiviteit en comfort, zullen slechts 50 exemplaren van de Springfield Special Edition beschikbaar zijn op geselecteerde internationale markten. De gelimiteerde versie krijgt een duotone kleurenschema met Ivory Cream en Indian Motorcycle Red uit 1904, met Anniversary Gold Metallic headdress-logo’s op de tank en Anniversary Gold Metallic biezen op verschillende plekken. Leuk zijn de spatborden met een verlicht headdress-logo aan de voorzijde, een quick release windscherm en een snel los te maken passagiersrugsteun. Voor de aandrijving zorgt de luchtgekoelde V-twin Thunderstroke 116 met 171 Nm koppel.